Co se chystá
Kalendář akcí klubu
Kalendář závodů 2020

 

 
TRÉNINKY: slalomka
každý St: 16:30-18:30

Youngster, Krysáci

každý Čt: 16:30-18:30

Pampelišky, Gang

každý : 14:30-16:30

Pampelišky, Gang

každý : 16:30-18:30

Youngster, Krysáci

každý Ne 14:30-16:30

Pampelišky, Gang

19.-20.6. Č. Vrbné *
Závody R6, R4, R2
29..7-1.8. Č. Vrbné
Oddílové soustředění
21.-22.8. Trója
Závody R6, R4, R2
 

Náš hlavní sponzor pro rok 2020

Na naší činnost přispívá

 

Naší činnost podporuje

Raft H2O Jeseník, Raft team Jeseník, Raft Jeseník, RT Jeseník, Rafting Jeseník, Rafťáci Jeseník, Vodáci Jeseník     info@raftjesenik.cz

 
Co se stalo
.
5.-6. června 2021
Závody Roudnice n.L.
20.-23. května 2021
Soustředění Vrbné
29. května 2021
Sjezd Moravice
14.-16. května 2021
Kurz instruktorů
15. května 2021
Sjezd Úpy
1. května 2021
Brigáda loděnice
22. dubna 2021
Sjezd Bělá
13. března 2021
Sjezd Oslava
27. prosince 2020
Vánoční Morava
7. listopadu 2020
Sjezd Sázava Stvořidla
3. října 2020
Sjezd Biala Ladecka

... více ...

 

Naše fotky

Naše videa

 

 

MS v Číně 2020

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Aktuality

Kalendář akcí

Odkazy

Co jsme sjeli

Kontakty

 


 

<<2021

2019 >>

 

 

Co se sjelo v roce 2020

 

     
  27. prosince 2020  
  Vánoční sjezd Morava  
      Pravidelný vánoční sjezd Moravy, Hanušovice - Komňátka  
     
  7. listopadu 2020  
  Sjezd Sázava - Stvořidla  
      Klasický úsek Stvořidel prodloužený o další vlakovou zastávku  
     
  26. září 2020  
  Sjezd Biala Ladecka  
      Řeka na polské straně Rychlebských hor. Ladek Zdroj - Klodsko  
     
  26. září 2020  
  Závody Trnávka  
      R4: Hlídky:   III. místo slalom (v posádce RK Letohrad)  
      R2: U23mix: Dominik, Anička     I. místo  
     
  20. září 2020  
  Sjezd Střela  
      Řeka Střela, sjezd v rámci veřejného závodu ČSK  
     
  19. září 2020  
  Sjezd Teplá a Ohře  
      Řeka Teplá a Ohře  
     
  19. září 2020  
  Závody Roudnice n.L.,  
      R4: Youngster YES:    I. místo slalom, I. místo sprint  
            Pameplišky YES:  I. místo slalom, II. místo sprint  
            YES Gang :         II. místo slalom, II. místo sprint  
            Krysáci YES :      III. místo slalom, III. místo sprint  
     
  12.-13. září 2020  
  Závody České Vrbné,  
      R4: Youngster YES:    I. místo slalom (Mistři ČR), I. místo sprint (Mistři ČR)  
            YES Gang:           II. místo slalom, II. místo sprint  
            Pameplišky YES : III. místo slalom, II. místo sprint  
            Krysáci YES :      IV. místo slalom, IV. místo sprint  
            YES-meni:          15. místo slalom, 13. místo sprint  
      R2: U23mix: Tomáš, Kačka     I. místo  
            U23mix: Dominik, Anička II. místo  
            U23mix: Ondra, Terka     III. místo  
            Ženy: Kačka, Terka          I. místo  
            Ženy: Ája, Adriana          III. místo  
     
  29.-30. srpna 2020  
  Závody Četrovy proudy, Vltava,  
      R4: Youngster YES:    2x I. místo slalom (Mistři ČR),  
            YES Gang:           2x II. místo slalom  
            Pameplišky YES : 2x III. místo slalom  
      R6: Youngster YES:                 I. místo slalom (Mistři ČR - neudělen titul),  
            Gang + Pameplišky YES : II. místo slalom  
     
  22.-23. srpna 2020  
  Závody Trója,  
      R4: Youngster YES:    I. místo slalom (Mistři ČR), I. místo sprint (Mistři ČR)  
            YES Gang:           II. místo slalom, II. místo sprint  
            Pameplišky YES : II. místo slalom, II. místo sprint  
      R6: Youngster YES:     I. místo slalom (Mistři ČR)  
            Pameplišky YES : II. místo slalom  
            Krysáci YES :       II. místo slalom, II. místo sprint  
      R2: U23mix: Tomáš, Kačka  I. místo  
            Muži:    Tomáš, Ondra  III. místo  
            Ženy:    Kačka, Terka   III. místo  
     
     
  23.-26. července 2020  
  Soustředění juniorů  
      Slalomový kanál České Vrbné  
     
  30. června 2020  
  Sjezd Bělé  
      Česká Jeseník (od Jatek) - Široký Brod  
     
  28. června 2020  
  Sjezd Opavy  
      Vrbné pod Pradědem - Krnov  
     
  25. června 2020  
  Sjezd Bělé  
      Česká Ves - Široký Brod  
     
  21. června 2020  
  Závody Trnávka,  
      R4: Youngster YES:  I. místo sjezd  
            YES Gang:        II. místo sjezd  
     
  13. června 2020  
  Sjezd Bečvy  
      Valašské Meziříčí - Teplice nad Bečvou  
     
  30. května 2020  
  Kanál - trénink, Trnávka  
      tréninková sobota na slalomovém kanále, R4 a pak K1  
     
  3. května 2020  
  Kanál - trénink, Brandýs n.L.  
      tréninková sobota na slalomovém kanále, K1, C1, baraky  
     
  18. dubna 2020  
  Sjezd Labe  
      sjezd Labe, Hostinné - přehrada "Les Království"  
     
  12. dubna 2020  
  Sjezd Moravy  
      sjezd Moravy, Hanušovice - Bohdíkov (Komňátka)  
     
  12. dubna 2020  
  Sjezd Úpa  
      sjezd Úpy  
     
  9. dubna 2020  
  Sjezd Moravy  
      sjezd Moravy  
     
  15. března 2020  
  Sjezd Moravy  
      sjezd Moravy, kajaky Hanušovice - Bohdíkov (Komňátka)  
     
  14. března 2020  
  Sjezd Desné  
      sjezd Desné, Šumperk - soutok Morava  
     
  13. března 2020  
  Sjezd Moravy  
      sjezd Moravy, Hanušovice - Postřelomov  
     
  1. března 2020  
  Sjezd Moravské Sázavy  
      sjezd Moravské Sázavy  
     
  26. února 2020  
  Sjezd Krupé  
      sjezd Krupé, Staré Město (most) - soutok s Moravou  
     
 

Hlavní stránka