2019 >>

 

 

Co se sjelo v roce 2020

 

     
  26. září 2020  
  Sjezd Biala Ladecka  
      Řeka na polské straně Rychlebských hor. Ladek Zdroj - Klodsko  
     
  26. září 2020  
  Závody Trnávka,  
      R4: Hlídky:   III. místo slalom (v posádce RK Letohrad)  
      R2: U23mix: Dominik, Anička     I. místo  
     
  20. září 2020  
  Sjezd Střela  
      Řeka Střela  
     
  19. září 2020  
  Sjezd Teplá  
      Řeka Teplá  
     
  19. září 2020  
  Závody Roudnice n.L.,  
      R4: Youngster YES:    I. místo slalom, I. místo sprint  
            Pameplišky YES:  I. místo slalom, II. místo sprint  
            YES Gang :         II. místo slalom, II. místo sprint  
            Krysáci YES :      III. místo slalom, III. místo sprint  
     
  12.-13. září 2020  
  Závody České Vrbné,  
      R4: Youngster YES:    I. místo slalom (Mistři ČR), I. místo sprint (Mistři ČR)  
            YES Gang:           II. místo slalom, II. místo sprint  
            Pameplišky YES : III. místo slalom, II. místo sprint  
            Krysáci YES :      IV. místo slalom, IV. místo sprint  
            YES-meni:          15. místo slalom, 13. místo sprint  
      R2: U23mix: Tomáš, Kačka     I. místo  
            U23mix: Dominik, Anička II. místo  
            U23mix: Ondra, Terka     III. místo  
            Ženy: Kačka, Terka          I. místo  
            Ženy: Ája, Adriana          III. místo  
     
  29.-30. srpna 2020  
  Závody Četrovy proudy, Vltava,  
      R4: Youngster YES:    2x I. místo slalom (Mistři ČR),  
            YES Gang:           2x II. místo slalom  
            Pameplišky YES : 2x III. místo slalom  
      R6: Youngster YES:                 I. místo slalom (Mistři ČR - neudělen titul),  
            Gang + Pameplišky YES : II. místo slalom  
     
  22.-23. srpna 2020  
  Závody Trója,  
      R4: Youngster YES:    I. místo slalom (Mistři ČR), I. místo sprint (Mistři ČR)  
            YES Gang:           II. místo slalom, II. místo sprint  
            Pameplišky YES : II. místo slalom, II. místo sprint  
      R6: Youngster YES:     I. místo slalom (Mistři ČR)  
            Pameplišky YES : II. místo slalom  
            Krysáci YES :       II. místo slalom, II. místo sprint  
      R2: U23mix: Tomáš, Kačka  I. místo  
            Muži:    Tomáš, Ondra  III. místo  
            Ženy:    Kačka, Terka   III. místo  
     
     
  23.-26. července 2020  
  Soustředění juniorů  
      Slalomový kanál České Vrbné  
     
  30. června 2020  
  Sjezd Bělé  
      Česká Jeseník (od Jatek) - Široký Brod  
     
  28. června 2020  
  Sjezd Opavy  
      Vrbné pod Pradědem - Krnov  
     
  25. června 2020  
  Sjezd Bělé  
      Česká Ves - Široký Brod  
     
  21. června 2020  
  Závody Trnávka,  
      R4: Youngster YES:  I. místo sjezd  
            YES Gang:        II. místo sjezd  
     
  13. června 2020  
  Sjezd Bečvy  
      Valašské Meziříčí - Teplice nad Bečvou  
     
  30. května 2020  
  Kanál - trénink, Trnávka  
      tréninková sobota na slalomovém kanále, R4 a pak K1  
     
  3. května 2020  
  Kanál - trénink, Brandýs n.L.  
      tréninková sobota na slalomovém kanále, K1, C1, baraky  
     
  18. dubna 2020  
  Sjezd Labe  
      sjezd Labe, Hostinné - přehrada "Les Království"  
     
  12. dubna 2020  
  Sjezd Moravy  
      sjezd Moravy, Hanušovice - Bohdíkov (Komňátka)  
     
  12. dubna 2020  
  Sjezd Úpa  
      sjezd Úpy  
     
  9. dubna 2020  
  Sjezd Moravy  
      sjezd Moravy  
     
  15. března 2020  
  Sjezd Moravy  
      sjezd Moravy, kajaky Hanušovice - Bohdíkov (Komňátka)  
     
  14. března 2020  
  Sjezd Desné  
      sjezd Desné, Šumperk - soutok Morava  
     
  13. března 2020  
  Sjezd Moravy  
      sjezd Moravy, Hanušovice - Postřelomov  
     
  1. března 2020  
  Sjezd Moravské Sázavy  
      sjezd Moravské Sázavy  
     
  26. února 2020  
  Sjezd Krupé  
      sjezd Krupé, Staré Město (most) - soutok s Moravou  
     
 

Hlavní stránka