2020 >>

 

 

Co se sjelo v roce 2021

 

     
  30.10. 2021  
  Sjezd Doubravy  
      veřejné splutí Doubravy  
     
  21.-24.10. 2021  
  Soustředění juniorských raftových posádek SVoČR, Roudnice nad Labem  
      každoroční pravidelné soustředění na závěr sezóny, pořádané radou raftingu SVoČR  
     
  16.10. 2021  
  Sjezd Vavřineckého potoka  
      kategorii GMX Alda + Jarda C., získali II. místo  
     
  9.10. 2021  
  Krumlovský maraton  
      naše posádka Youngster YES, zvítězila v kategorii R4 profi  
     
  25.-28.9. 2021  
  Sjezd Otavy, Sázavy a Vltavy  
      sjezd řeky Otavy (Sušice - Horažďovice, Horažďovice - Strakonice), Sázavy (Masarykův tábor - Č. Šternberk), Vltavy (přes 3 jezy)  
     
  19.9. 2021  
  Sjezd Moravice  
      sjezd řeky Moravice (Podhradí - Branka) v rámci veřejného splutí  
     
  18.-19.9. 2021  
  Sjezd Teplá, Střela  
      sjezd řek Teplá, Střela (v rámci závodu ČSK)  
     
  28.-29. srpna2021  
  Závody Čerťáky  
      R4: Youngster YES:     2x I. místo sjezd mistři ČR  
            YES Gang:            2x IV. místo sjezd  
            Hvězdná čtyřka:     2x I. místo sjezd mistryně ČR  
            Krysáci YES :        2x II. místo sjezd  
      R6: Youngster YES:      I. místo sjezd mistři ČR  
            Hvězdná čtyřka:      I. místo sjezd mistryně ČR  
            Krysáci YES :        I. místo sjezd mistři ČR  
     
  21.-22. srpna2021  
  Závody Trója  
      R4: Youngster YES:      I. místo slalom, I. místo sprint  
            YES Gang:            IV. místo slalom, V. místo sprint  
            Pameplišky YES :  II. místo slalom, II. místo sprint  
            Krysáci YES :        III. místo slalom, II. místo sprint  
      R6: Youngster YES:      I. místo slalom, I. místo sprint  
            Krysáci YES :        I. místo slalom, I. místo sprint  
     
  30.7. -  1.8. 2021  
  Soustředění Č. Vrbné  
      oddílové sportovní soustředění juniorů  
     
  18. července 2021  
  Sjezd Bělé  
      sjezd v rámci tréninku  (Písečná - Široký Brod)  
     
  10. července 2021  
  Soustředění kanál Brandýs n.L.  
      Jednodenní ježdění na kanále v Brandýse  
     
  19.-20. června 2021  
  Závody Č. Vrbné  
      R4: Youngster YES:      I. místo slalom, I. místo H2H mistři ČR  
            YES Gang:            IV. místo slalom, II. místo H2H  
            Pameplišky YES :  II. místo slalom, II. místo H2H  
            Krysáci YES :        II. místo slalom,  II. místo H2H  
      R2: U23mix: Tomáš, Kačka      I. místo (III. mix)  
            U23mix: Pavel, Ájou          III. místo  
            U23mix: Ondra, Terka       IV. místo  
            U23mix: Saša, Anička       V. místo  
            Muži: Tomáš, Ondra          III. místo  
            Ženy: Kačka, Terka           II. místo  
     
  19.-20. června 2021  
  Sjezd Vltavy  
      Sjezd Vltavy, Č. Krumlov, Boršov, Vyšší Brod  
     
  15.-6. června 2021  
  Závody Roudnice n.L.,  
      R4: Youngster YES:      I. místo slalom  
            YES Gang:            IV. místo slalom, II. místo sprint  
            Pameplišky YES :  I. místo slalom, I. místo sprint  
            Krysáci YES :        I. místo slalom,  I. místo sprint  
      R2: U23mix: Pavel, Ájou          III. místo  
            U23mix: Tomáš, Kačka     IV. místo  
            U23mix: Ondra, Terka       V. místo  
            U23mix: Saša, Anička      VI. místo  
            Ženy: Kačka, Terka           II. místo  
     
  20.-23. května 2021  
  Soustředění Vrbné  
      Oddílové soustředění juniorů, České Vrbné  
     
  29. května 2021  
  Sjezd Moravice  
      Sjezd Moravice, Podhradí - Branka u Opavy (cca 24m3/sec)  
     
  14.-16. května 2021  
  Kurz instruktorů raftingu  
      Kurz instruktorů raftingu, UP Olomouc  
     
  15. května 2021  
  Sjezd Úpy  
      Sjezd Úpy  
     
  22. dubna 2021  
  Sjezd Bělá  
      Sjezd v rámci tréninku Gang a Pampelišky (Písečná - Široký Brod)  
     
  13. března 2021  
  Sjezd Oslava  
      Sjezd řeky Oslavy  
     
     
 

Hlavní stránka