2021 >>

 

 

Co se sjelo v roce 2022

 

     
  24.-25. září 2021  
  Závody ČSK Olomouc "Hanácké slalomy"  
      24.9. K1: Tomáš, Saša, Anička  
      24.9. C1: Tomáš  
      24.9. C2: Saša a Anička  
      25.9. K1: Tomáš, Saša  
      25.9. K1: Tomáš, Saša  
     
  17. září 2021  
  Sjezd Moravice  
      17.8. kajakáři  
     
  10.-11. září 2021  
  Závody ČP, MČR Vrbné  
      R4: Youngster YES:     2x I. místo  
            Pampelišky YES:   II. a III. místo  
            Krysáci YES:         2x II. místo  
            YES band:             7. a 14. místo  
      R4 mix: Formace želva:     I. místo sprint Mistři ČR, V. místo slalom  
      R2 mix: TryskoKrysy II. místo  
                  JežTerka III. místo  
                  TomCat V. místo  
     
  27.-28. srpna 2021  
  Závody ČP, MČR Trója  
      R4: Youngster YES:     2x I. místo  
            Pampelišky YES:   2x II. místo  
            Krysáci YES:         II. a III. místo  
            YES band:             14. a 19. místo  
      R6: Youngster YES:     2x I. místo  
            Pampelišky YES:   2x II. místo  
            Krysáci YES:         2x II. místo  
      R4 mix: Formace želva:     I. místo ze všech posádek  
     
  20.-21. srpna 2021  
  Závody ČP Lipno  
      R4: Youngster YES:     I. místo  
            Pampelišky YES:   I. místo  
            Krysáci YES:         II. a III. místo  
      R6: Youngster YES:     I. místo  
            Pampelišky YES:   I. místo  
            Krysáci YES:         II. místo  
     
  5.-9. srpna 2021  
  Rakouské řeky  
      6.9. Enns  
      7.9. Salza - Soutěska  
      9.9. Salza - úsek z Wildalpenu  
     
  23. července 2021  
  Soustředění Brandýs nad labem  
      Oddílové jednodenní soustředění na slalomovém kanále v Brandýsi n.L.  
     
  23.-26. června 2021  
  Oddílové Soustředění České Vrbné  
      Oddílové třídenní soustředění na slalomovém kanále v Českém Vrbném  
     
  11.-12. června 2021  
  Závody ČP Roudnice nad Laben  
      R4: Youngster YES:     2x I. místo  
            Pampelišky YES:   2x I. místo  
            Krysáci YES:         2x III. místo  
      R6: Youngster YES:     2x I. místo  
            Pampelišky YES:   2x I. místo  
            Krysáci YES:         1x II. místo, 1x III. místo  
     R2:  TomCat I. místo   Tryskomyši II. místo U23mix  
     
  21.-22. května 2021  
  Závody ČP, EP Čunovo SK  
      R4: Youngster YES:     ČP U23 I. místo (II. celkově U23)  
            Pampelišky YES:   ČP U23 II. místo (V. celkově U23)  
      R4: Youngster YES:     EP sprint III. místo, slalom V. místo v rámci Open - muži  
            Pampelišky YES:  EP sprint V. místo, slalom IV. místo v rámci Open - ženy  
     
  13.-15. května 2021  
  Soustředění juniorů  
      SVoČR, Roudnice nad Labem  
     
  11. května 2021  
  Závody ČSK Olomouc  
      Závody ve vodním slalomu:  
         K1 - Tomáš (VT 3), Saša (body), Anička, Adam  
         C1 - Tomáš (VT 3)  
     
  7.května 2022  
  Sjezd Divoká Orlice  
      sjezd Nekoř - Potštejn  
     
  7. dubna 2021  
  Závody Divoká Orlice, sjezd  
      R4: Krysáci YES:    II. místo  
     
  30.4. - 1. 5. 2021  
  Závody Labe, sjezd  
      R4: Youngster YES:     I. místo, Mistři ČR ve sjezdu  
            Pampelišky YES:   II. místo  
            Krysáci YES:         III. místo  
      R6: Youngster YES:     I. místo, Mistři ČR ve sjezdu  
            Pampelišky YES:   I. místo, Mistřyně ČR ve sjezdu  
            Krysáci YES:         III. místo  
     
  1.května 2022  
  Sjezd Úpa  
      sjezd Úpy Havlovice - Č.Skalice  
     
  30.dubna 2022  
  Sjezd Labe  
      sjezd Labe Hostinné - Lesní Království  
     
  23. - 24. dubna 2021  
  Závody Kamenice, sjezd  
      R4: Youngster YES:     So: III. místo + Ne: I. místo  
            Pampelišky YES:   So: II. místo + Ne: II. místo  
     
  24.dubna 2022  
  Sjezd Moravy  
      sjezd Hanušovice - Komňátka  
     
  16. - 17. dubna 2021  
  Závody ČSK Zábřeh  
      Závody ve vodním slalomu:  
         K1 - Tomáš (VT 3), Saša, Anička, Ája, Adam  
         C1 - Tomáš   
     
  10. dubna 2021  
  Trénink, slalomka UP Olomouc  
      Trénink před kajakářskými závody  
     
  27. března 2021  
  Závody v eskymování, národní kolo  
      Muži: I. Honza Lukáš - K1  
      Muži: II. Víťa Ručka - K1  
      Muži: I. Víťa Ručka - C1  
      U18m: III. Adam Vyroubal - K1  
      Ženy: IV. Terka Danišová - K1  
      U18m: IV. Saša Raděj - K1  
     
  26. března 2021  
  Závody Sázava, sjezd  
      R4: Youngster YES:     I. místo sjezd  
            Pampelišky YES:   II. místo sjezd  
            Krysáci YES :        III. místo sjezd  
     
  19.března 2022  
  Trénink Morava  
      trénink sjezdu Morava (Bohdíkov)  
     
  12. března 2022  
  Trénink Morava  
      trénink sjezdu Morava (Bohdíkov)  
     
  5.března 2022  
  Závody v eskymování, krajské kolo  
      U18 m:  I. Saša Raděj - K1  
      U18 m:  II. Adam Vyroubal - K1  
      U18 ž:   II. Anička Cundrlová - K1  
      Ženy:  I. Ája Ručková - K1  
      Ženy:  I. Ája Ručková - C1  
      Ženy:  II. Terka Danišová - K1  
      Muži:  III. Víťa Ručka - K1  
      Muži:  I. Víťa Ručka - C1  
      Mix:  Víťa & Ája Ručkovi - C2  
     
     
 

Hlavní stránka